Adı
Soyadı
Yaş
Cinsiyet
Şehir
E-Posta
Play-Doh hakkındaki haberlerden e-mail aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
Adı
Soyadı
Yaş
Cinsiyet
Şehir
E-Posta

Play-Doh Çantam

4 farklı renk oyun hamuru ve 10 eğlenceli aksesuar içeriyor. Minikler sevimli şekiller yaptıktan sonra tüm hamurları ve aksesuarları toplayıp çantanın içine geri koyabiliyor.

Eğlence Fabrikası

Miniklerin hayalleri Eğlence Fabrikası ile sınır tanımayacak. Onunla hamurlar uzuyor da uzuyor, eğlenceye doyulmuyor.

Lolipop Dondurmacı

Kim lolipop ister? Setin içindeki 4 renk oyun hamuru, 4 çubuk ve kalıplarla çocuklar rengarenk lolipoplar ve çubuk dondurmalar hazırlayabilecek.

Şeker Cafe

Şeker Cafe’nin rengarenk içeceklerini başka hiçbir yerde bulamazsınız! Çocuklar 4 renk oyun hamuru ve kalıplarla istedikleri renklerde meyveli ve dondurmalı içecekler hazırlamaya ve bunları kendi “cafe”lerinde sunmaya bayılacak.

Pasta Dünyası

Küçük pastacılara, büyük bir pasta seti! Çocuklar 4 farklı pasta kalıbıyla rengarenk pastalar yaratabilecek ve farklı hamur aletleriyle yaptıkları pastaları süsleyebilecekler. Setin içinden 4 farklı renk oyun hamuru da çıkıyor.

Dondurma Dükkanı

Dondurma Dükkanı yenilendi! 40’tan fazla kalıp ve 4 renk hamur içeren bu set sayesinde çocuklar, birbirinden güzel görünümlü dondurmalar hazırlayabilecek.

Hamburger Partisi

Artık minikler hamurdan hamburgerleriyle arkadaşlarına muhteşem partiler verecek! Setin içinden çıkan 5 farklı renk oyun hamuru ve kalıplar sayesinde minikler hamburger köfteleri, marul, domates ve patates kızartmaları hazırlayabilecek.

Dişçi Seti

Çocuklar, Dişçi Seti'ndeki kalıplar sayesinde diş şekilleri çıkarabilecek; diş fırçası ile dişleri fırçalayabilecek ya da dolgu aleti ile dolgu yapabilecek. 3 renk hamur, birçok dişçi aleti ve aksesuarıyla kendilerini adeta bir diş doktoru gibi hissedecekler.

Renk Fabrikası

Özel mekanizması, farklı kalıpları ve renk renk hamurlarıyla Renk Fabrikası çocuklara eğlenceli ve çılgın şekiller yaratma fırsatı veriyor!

Atıştırma Zamanı

Masallar ve Play-Doh hamurları bir arada. Anneler çift taraflı oyun örtüleriyle çocuklarına Hansel ve Gretel ile Kırmızı Başlıklı Kız masallarını okuyabilecek. Minikler de oyun hamurları ve kalıplarla kendi masallarını canlandırabilecek.

Çılgın Berber

Minikler, 4 renk oyun hamuru ve kalıplarla, kendi Play-Doh mutfaklarında kahvaltı için diledikleri yiyeceği hazırlayabilecekler. Hamurdan yumurtalar, waffle'lar, krepler yapmak için tavayı döndürmeye bayılacaklar.

Süper Kahvaltı Seti

Minikler, 4 renk oyun hamuru ve kalıplarla, kendi Play-Doh mutfaklarında kahvaltı için diledikleri yiyeceği hazırlayabilecekler. Hamurdan yumurtalar, waffle'lar, krepler yapmak için tavayı döndürmeye bayılacaklar.

Süper Pizzacı

Çocuklar pizzaya bayılır! Şimdi Süper Pizzacı ile evde kendi hamurdan pizzalarını yapabilecek ve kalıpları kullanarak pizzalarının üzerini biber, domates, mantar gibi pek çok malzemeyle süsleyebilecekler. Kutunun içine 4 renk oyun hamuru dahil.