Adı
Soyadı
Yaş
Cinsiyet
Şehir
E-Posta
Play-Doh hakkındaki haberlerden e-mail aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
Adı
Soyadı
Yaş
Cinsiyet
Şehir
E-Posta

  • Hamurdan Fikirler
  • Renk Paleti
  • Oyun Örtüleri
 

Sürekli yılan şekli yapmaktan sıkıldınız mı? Play-Doh ile kolay ve eğlenceli şekiller mi yapmak istiyorsunuz? Bir kutu Play-Doh açarak ve takibi kolay, aşama aşama gösterilmiş talimatları takip ederek eğlenceli yeni şekiller yaratabilirsiniz. “Başlangıç” seviyesinde küçük çocuklar ve Play-Doh ile yeni tanışanlar için hem eğlenceli hem de çok kolay şekiller bulabilirsiniz. Temel şekilleri yapmakta ustalaştığınızda, “Orta” seviyedeki biraz daha zor ama bir o kadar eğlenceli olan yeni şekilleri yapmayı deneyebilirsiniz. Play-Doh uzmanı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Bakalım bu “İleri” seviyedeki hamurdan fikirleri yapmayı başarabilecek misiniz?

 

Kaç renk Play-Doh hamuru var sizce?
Yüzlerce!

Ama dilerseniz 2 ya da daha fazla renkte Play-Doh oyun hamurunu karıştırarak yeni renkler elde edebilirsiniz.

Eğlenceli yeni renkler bulmak için gösterdiğimiz şekilde hamurları karıştırabilir ya da kendiniz deneyerek yeni renkler elde edebilirsiniz! 

Yazıcınızdan çıkışını alabileceğiniz Play-Doh oyun örtüleri ile yaratıcılığınıza hem eğlence hem de ilham katın. Play-Doh ile eğlenceli ve yepyeni oyunlar için resimlerin üzerine tıklayın ve yazıcınızdan çıkışını alın!